..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > HABER BÖLÜMÜ > HABERLER > Teknoloji Haberleri
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Windows 10 Çıktı İndir!
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
121

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 09.12.14, 16:26   #1
kaptan-8

kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 9499
Nereden: Adana
Konular: 6809
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 570
Rep Seviyesi : kaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to all
Aktivite
Level: 63 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 313 / 1569
Güç: 3139 / 62518
Tecrübe: 76%

İletişim
Standart Windows 10 Çıktı İndir!

Windows 10 Çıktı İndir!

Windows 9 olarak düşündüğümüz ama son anda Windows 10 olarak tanıtılan Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 indirilebilir durumda. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz Salı akşamı tanıtımı gerçekleştirilen Windows 10 teknik önizleme sürümü indirilmeye açık durumda. Windows 9 olarak beklediğimiz ama Microsoft'un süpriz bir şekilde isminin Windows 10 olarak tanıttığı yeni işletim sistemi hakkında detaylı bilgilere birlikte göz atalım.

Windows 10 Teknik Önizleme Sürümünü İndirmek İçin Buraya
Peki Windows 10 önizleme sürümü nasıl indirilir?
Bilgisayar yada BT uzmanıysanız Windows 10 ile iyi bir yolculuğa hazır olun. Bilgisayarınızın Windows 10'u kaldırabileceği konusunda şüpheleriniz illa ki vardır. Eğer bilgisayarınızda Windows 8 kullanabiliyorsanız Windows 10'u da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz demektir. Çünkü sistem gereksinimleri aynı. Windows 10 yeni işletim sisteminde sistem gereksinimleri yükselmediği için kullanıcılara zorluk çıkmıyor. Windows 10 Türkçe indirebilmek için biraz beklemeniz gerekiyor. Henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor. Önizleme sürümü tüm dünyada İngilizce olarak yayınlanıyor.

Microsoft'un yeni işletim sistemi olan Windows 10 da istediğiniz uygulamaları sabitleyebiliyorsunuz. Güncellemerden sık sık haberdar olmak için uygulamaları Başlangıç'a sabitleyebiliyorsunuz.
Metro arayüzünde kullanıcılara sıkıntı çıkan bilgisayarı açma ve kapatma düğmesi geri döndü. Başlangıç menüsünün üst kısmında oturumu kilitleyebilir, kapatabilir, yeniden başlatabilir yada bilgisayarınızı tamamen kapatabilirsiniz.
Windows 10 sürümünü indirdiğimde dosyalarım silinir mi diye endişeleniyorsanız aşağıdaki görselden faydalanabilirsiniz.

64 bit sürüm için 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı, 32 bit sürüm için minimum 1 GB RAM ve 16 GB'lık bir depolama alanına sahip olmanız gerekiyor. Çeşitli hatalar ile karşılaşma durumunuz muhtemel olup beta sürümü kullandığınızı unutmamanız gerekiyor. İlk aşamada Windows 10'u ana bilgisayarınıza kurmanızı önermiyoruz.

ww.uydulife.tv

----------------------------------
Sungate Titan Full HD İptv

42.0°E-39.0°E-46.0°E-19.2°E-16.0°E-13.0°E-9.0°E7.0°E4.9°0.8°W

kaptan-8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)