..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > BİLGİSAYAR & İNTERNET BÖLÜMÜ > LİVE MESSENGER HAKKINDA HERŞEY
Google

LİVE MESSENGER HAKKINDA HERŞEY Msn messenger hata çözümleri, nickler,çoklu msn oturum açma hakkında herşeyi burada bulabilirsiniz.

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Piskopat Nickler...
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
331

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 26.04.09, 08:43   #1
crazyossie

crazyossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 109
Yaşım: 42
Konular: 4141
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 31
Rep Puanı : 1000
Rep Seviyesi : crazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud of
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1324
Güç: 1897 / 61369
Tecrübe: 96%

İletişim
Standart Piskopat Nickler...

Piskopatá ßaqLadímm…|| ßitti Rúya || ||oOo > LoNéLy <> [muTLumuydukKí] ..? sadéCé neFes aLdíKk ….

dayan yanLíZlíímm …Artík Bén vaZqéCtimm yanLiZzlíqi SéCtimm ,,, dOkunma ßana !!!

gÖrméyemi yéni BasLadin … anLatinCa bén kédimiii ?? Séni karSiLikSiZz sÉVdiqimiii ….

Né séninLé ne SensÍz aCí vÉrír séSSizLikk …SénSiZz koCa bi boSluqum simdii …

Görémédi gözLerin ,,, görémedii harbimi … sévmeSedé kaLßiiNn / gÖrmésedé séVgímii // siLéMédiiMm iSminii …

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.

Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz HER NE KADAR PSIKOPATLIKTA GOZUM OLMASADA DALIMI KIRANIN AGACINI KOKUNDEN SOKERIM….
Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßen ßuLdum HaßeRiN oLsun!!
***LaF SokmA KapaK OlursuN YalvarmA KöpeK OlursuN DELİKANLI OL Belkİ YanımdA YeR BulursuN***
. . .HeRKeZ!N HaVaS!N! ATT!G! YeRDe. . .
. . .BeN!M F!RT!NaM E§eR. . .
(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)
Kızım Sil Gözündeki o Karanlık Eseri,
Gezdiğin Züppelerden Kat Kat Üstündür Şu Karşındaki Serseri
g£c£md£ £fkAr, kAfAmdA £srar, iCimde
Israr, yüzümd£ Inan haSar Inan gönLüm hAzAr yAni ßöyLe piSkOpAt yAzAr ßöyLe yAzAr…
seven sever sevmeyen siktir olup gider borumuz alayınıza öterbizim dünyamız her türlü döner
cekmiş üclüyü kafam dumanlı gözlerim yaslı kolumda 5 10 jilet yarası buda aşkım dedigin ******nun son hatırası
gece gelme jilet tutarım kolunu uzatma snada atarım sana kızar kendimi dograrım anlasana la aq godugum ben piskopatım
delikanlılık tesbih sallayıp silah çekmek değil
Delikanlılık tesbihi çekip silahı saklamaktır

derdi olanın dermanı, dert çıkaranın belası oluruz…
acı çekerek geldik bu günlere,
boyun eğmeyiz kimselere,
kanmayız sahte gülücüklere,
saygı şeklinde övmelere,
herkesin ölüm diye korktuğunu,
ww.uydulife.tv
crazyossie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
piskopat nickler...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)