..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Fenerbahçe
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Para değil, başarı yoksa...
Konudaki Cevap Sayısı
1
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
456

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 01.05.09, 11:13   #1
akbay022
ONURSAL YÖNETİCİ

akbay022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 98
Nereden: Bilgivadisi
Yaşım: 42
Konular: 1822
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 28
Rep Puanı : 950
Rep Seviyesi : akbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 46 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 114 / 1142
Güç: 1254 / 52942
Tecrübe: 70%

İletişim
Standart Para değil, başarı yoksa...

Carlos, bir anlamda yönetime göz dağı vererek iyi bir kadro kurulmazsa yeni sezonda olmayacağını açıkça söyledi.

Fenerbahçe’deki geleceğiyle ilgili olarak Başkan Aziz Yıldırım ve Murat Özaydınlı ile görüşeceğini belirten Roberto Carlos, "Eğer güçlü bir kadro kurulacaksa ben varım. Yok, yine bu seneki gibi sıkıntılar olacaksa bana uymaz" dedi

Fenerbahçe’de Roberto Carlos depremi. Brezilyalı süper star sezon sonu Fenerbahçe’den ayrılabilir. 1 yıl daha sözleşmesi bulunan sambacı bu sezon yaşanan hayal kırıklığının ardından gelecek sezon da aynı durumu yaşamak istemiyor. Kariyerinin zedelendiğini düşünen Carlos, HABERTÜRK’e bu konuyla ilgili şöyle konuştu:

"Ben buraya UEFA Kupası’nda oynamak için gelmedim. Şampiyonlar Ligi’nde oynamak, başarılı olmak ve kupalar kazanmak için geldim. Benim karakterimde ve geçmişimde bu var. Hep kazanmaya alışkınım. Böyle olmasa bile bir hedef için mücadele veririm. Bu sezon takımın durumu beni oldukça üzdü ve fazlasıyla sinirlendirdi. Sezon bitiminin ardından Başkan Aziz Yıldırım ve Murat Özaydınlı ile oturup konuşacağım.

Gelecek sene için neler düşünüyorlar? Nasıl bir kadro oluşturulacak? Bunları soracağım.
Güçlü bir kadro kurulacaksa ben varım. Bunun için Fenerbahçe’ye elimden gelen katkıyı yaparım. Ama yok, çok iddialı bir takım kurulmayacak, bu seneki gibi bir kadro olacaksa, bu bana pek fazla uymaz. O zaman Brezilya’ya dönmeyi tercih ederim. Buraya para için değil, başarılı olmak için geldim. Bunu herkes böyle bilsin. Benim için para ve devam eden kontratım ikinci planda. Takıma yapacağım katkı, Şampiyonlar Ligi’nde oynamak ve birşeyler kazanmak, paradan da kontrattan da önemli şeyler."
ww.uydulife.tv
Eski 01.05.09, 11:13   #2
akbay022
ONURSAL YÖNETİCİ

akbay022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 98
Nereden: Bilgivadisi
Yaşım: 42
Konular: 1822
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 28
Rep Puanı : 950
Rep Seviyesi : akbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 46 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 114 / 1142
Güç: 1254 / 52942
Tecrübe: 70%

İletişim

SORUN HOCADA DEĞİL

Brezilyalı yıldız Fenerbahçe’deki sorunun Aragones’ten ziyade kadro zaafiyetinden kaynaklandığını da belirtti. Bu konuda da ilginç açıklamalarda bulunan Roberto Carlos, "Tamam, Aragones farklı bir teknik direktör. Diğer hocalara çok fazla benzemiyor. Zor yanları var. Ama bu sezonki problem Aragones’te değil. Teknik direktörden önce güçlü bir kadronuz olması gerekiyor. Güçlü bir kadronuz yoksa teknik direktörün yapacağı fazla birşey olamaz" dedi.

BREZİLYA'YA DÖNERİM

Tecrübeli futbolcu Türkiye’deki yaşantısından çok memnun olduğunu dile getirerek "Burada hayat gerçekten çok güzel. İnsanlar bana sürekli olarak yakın ilgi gösteriyor. Türkiye’deki hayatım ile ilgili hiçbir problemim yok. Ama bazen evimi de özlüyorum. Fenerbahçe kariyerimin ardından, Avrupa’da başka bir takıma gitmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Ülkeme döneceğim" dedi.

HEDEF KUPA

Sambacı kötü geçen sezonun ardından ellerinde kalan tek hedefin Türkiye Kupası’nı kazanmak olduğu ifade ederek, "Elimizde kazanmak için kalan tek şey Türkiye Kupası. 26 yıldır bu kupayı kazanamıyoruz. En azından bu defa alıp sezonu bununla kapatmalıyız. En azından bir özleme son vermek istiyoruz" diye konuştu.
ww.uydulife.tv

Bookmarks

Etiketler
başarı yoksa..., para değil

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)