..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > HABER BÖLÜMÜ > HABERLER > Teknoloji Haberleri
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Microsoft'tan 'Windows 7' açıklaması
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
172

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 18.01.15, 05:27   #1
kaptan-8

kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 9499
Nereden: Adana
Konular: 6809
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 570
Rep Seviyesi : kaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to all
Aktivite
Level: 63 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 313 / 1568
Güç: 3139 / 61344
Tecrübe: 75%

İletişim
Standart Microsoft'tan 'Windows 7' açıklaması

Haber sitelerinde bugün içinde yer alan ve Windows 7 işletim sisteminin ölüme terk edileceği şeklinde yapılan haberlerle ilgil, Microsoft Türkiye'den açıklama geldi.

Gates'in kurucusu olduğu Microsoft şirketinin, dünya üzerinde en çok kullanılan bilgisayar işletim sistemi Windows'un bir önceki sürümü Windows 7'nin 12 Ocak'ı 13 Ocak gününe bağlayan geceden itibaren güncelleştirmelerinin yayınlanmayacağı ve işletim sisteminin ölüme terk edileceği şeklinde yapılan haberlerle ilgili Microsoft'un Türkiye ofisinden açıklama geldi.

Windows XP'den sonra en sevilen ve en kullanıcı dostu işletim sistemi olarak bilinen Windows 7'nin güncellenmesinin son bulacağı haberlerinin eksik ve yanıltıcı olduğunun belirtildiği açıklamada Window 7 için 2020 yılına kadar desteğin devam edeceği vurgulandı.

İŞTE O AÇIKLAMA:

Değerli Basın Mensubu;

Gün içerisinde muhtelif mecralarda yer alan“Windows 7 işletim sisteminin güncellenmesinin 13 Ocak Salı 00.00 itibariye son bulacağı ve yeni özellikler eklenmeyeceği” ifadesi eksik ve yanıltıcıdır. Kullanıcıların kaynağından ve doğru bilgilendirilmesi açısından aşağıdaki bilgilendirmeyi ilginize sunarız.

Microsoft Destek ömrü (MSL) ilkesi kapsamında, İş ve Uygulama Geliştirme ürünleri ile Tüketici, Donanım ve Multimedya ürünleri için en az 10 yıllık çevrimiçi kendi kendine yardım desteği sağlanmaktadır.

Windows 7 için bugünden itibaren 2020 yılına kadar Uzatılmış Destek kapsamında ek güncellemelere devam edilecektir. MSL kapsamında bu ürün için ana destek ise, planlandığı üzere sona ermiştir.

Değerlendirmeniz dileğiyle,

Saygılarımızla,

MICROSOFT TÜRKİYE

Rotahaber
ww.uydulife.tv

----------------------------------
Sungate Titan Full HD İptv

42.0°E-39.0°E-46.0°E-19.2°E-16.0°E-13.0°E-9.0°E7.0°E4.9°0.8°W

kaptan-8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)