..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Messi'den iddialı açıklama
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
406

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 27.05.09, 18:31   #1
akbay022
ONURSAL YÖNETİCİ

akbay022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 98
Nereden: Bilgivadisi
Yaşım: 42
Konular: 1822
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 28
Rep Puanı : 950
Rep Seviyesi : akbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 46 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 114 / 1142
Güç: 1254 / 52905
Tecrübe: 70%

İletişim
Standart Messi'den iddialı açıklama

Messi'den iddialı açıklama

Barça'nın süperstarı geçen sene Manchester'la oynadıkları yarı finalin intikamını alacaklarını söyledi.

Lionell Messi, eğer finalde Manchester kendileriyle başa baş oynamaya kalkarlarsa utanç verici bir hezimete uğrayabilirler dedi.

Katalan takım iki yarıda da topla oynamada yüzde 70 üstünlük sağlamasına rağmen Kırmızı Şeytanlar'ın defans duvarını aşamamıştı.

Messi Sunsport'a yaptığı açıklamada, "Manchester'ın aynı şekilde oynayacağını sanmıyorum. Daha açık oynayabilecek futbolculara sahipler."

"Açık oyunda biz Avrupa'nın en iyisiyiz ve bu bize avantaj sağlayacak. Onlar bu şekilde oynarsa güzel bir oyun olacak ve umarım bizde bundan yararlanırız.

Barcelona'nın 2 Mayıs'ta Real Madrid'i hezimete uğrattığı 6-2'lik maçı yorumlayan Messi "Bu maç karşımızda ne kadar iyi bir takım olsa da bize karşı açık oynamanın sonu farklı skor ve ağır sonuçlar getirebilir." dedi.

Messi sözlerine şöyle devam etti, " Madrid'deki maç Chelsea'nini bize karşı defansa çekilip kapalı futbol oynamasına neden oldu."

"Bu yüzden, bize karşı açık oynayan takım bize her zaman avantaj sağlar. Manchester açık futbol oynayabilecek oyunculara sahip.

Messi geçen seneki Manchester mağlubiyetini kariyerinin en kötü gecesi olarak nitelendirdi.

Messi: Geçen sene finale bu kadar yaklaşmışken kaybetmek beni hüsrana uğrattı. Bu kadar yaklaşmışken kaybettiğimiz için çok üzgündüm. Ancak bu mağlubiyet şimdi bizi kazanmak için daha fazla kamçılıyor. Kazanacağımızdan kesinlikle eminimim.

"Karşımızda iyi bir takım olduğunun farkındayız ama şampiyonluğu biz kazanacağız."

"Bizim İngiliz takımları için fazla yumuşak olduğumuzu söyleyenler var ancak 2006'da Arsenal'i finalde ve bu yılda Chelsea'yi yendik. Bu akşamki maçın sonunda bu şüphlerein doğru olup olmadığını göstereceğiz." dedi.

RONALDO TARİH YAZMAK İSTİYOR

Cristiano Ronaldo bugün takım arkadaşlarını Roma'da tarih yazmaya çağırdı.

Manchester United İspanyol ekibi Barcelona'yı yendiği takdirde iki kere üst üste Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olan tek takım olarak tarihe geçecek.

Ronaldo için bunun önemi yılın futbolcusu olmaktan daha önemli. 24 yaşındaki yıldız şöyle konuştu: Barcelona saygıyı hakeden harika bir takım ancak ben daha iyi bir takım olduğumuza inanıyorum ve bunu bu gece göstereceğiz.

"Barcelona'ya saygı duyuyorum, Lionel Messi mükemmel oynayan bir oyuncu. Ben takım için iyi oynamak istiyorum ve özel olacağını düşünüyorum. İkinci kez yılın oyuncusu olmaktan ziyade benim için önemli olan bu kupayı üst üste iki kez kazanan ilk takım olmak ve tarihe geçmek."

‘Roma imparatoru’ kim olacak?

Sadece Avrupa’nın değil dünyanın en önemli futbol organizasyonlarından biri olan Şampiyonlar Ligi’nde sezon, bu gece oynanacak olan Manchester United-Barcelona finaliyle sona erecek. İtalya’nın başkenti Roma’daki Olimpiyat Stadı’nın ev sahipliği yapacağı final karşılaşması saat 21.45’de başlayacak ve STAR TV’den canlı olarak yayınlanacak.
ww.uydulife.tv

Bookmarks

Etiketler
messi'den iddialı açıklama

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)