..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Galatasaray
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Lütfen maça gelin
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
368

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 13.08.08, 14:32   #1
pennywise
YENİ ÜYE

pennywise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 81
Konular: 25
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 10
Rep Seviyesi : pennywise is on a distinguished road
Aktivite
Level: 4 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 92
Güç: 11 / 4279
Tecrübe: 68%

İletişim
Standart Lütfen maça gelin

'Dananın kuyruğu bugün kopacak. Diyeceksiniz ki neden kopsun?..' Spor yazarı İsmet tongo'nun bugünkü köşe yazısı:

Lütfen maça gelin

Dananın kuyruğu bugün kopacak. Diyeceksiniz ki neden kopsun? Daha bu ilk maç. Evet doğru. Bu Steaua Bükreş ile ilk maç. Ama bu karşılaşmada iyi bir sonuç alınmazsa işte o zaman dananın kuyruğu kopar. İyi sonuç alınması için önce herkesin aklını başına alması lazım. Bu "lazımı" parçalara bölmekte yarar var. Ona göre sorumlulara hitap edelim ki ileride dostluk bozulmasın. TEKNİK KADRO: Steaua Bükreş maçının ağırlığı ve yükü, daha ziyade sorumluluğu kesinlikle teknik direktör Skibbe ve arkadaşlarına aittir. Onlar bu işi zaten toparlayamazlarsa ağır bir itham altında kalırlar. Şu görüntüde stajyer antrenör gibi olmaktan kurtuluş da alacakları başarıya bağlıdır. Skibbe bana göre 7 hazırlık maçında kötü not almıştır. Onu gördüğümde sormak isterim. 7 hazırlık maçında oynattığın gençleri A takımda oynatmayacağına göre niye hazırlık karşılaşmalarında o isimlere forma verdin. Bu bir sorudur bir de görüş. Uzatmayalım. Skibbe'den çekiniyorum. Onun için diyorum ki Adnan Sezgin dahil Cevat Güler hocanın da aynı masaya oturup, kadro yapması şart. FUTBOLCULAR: Milyonlarca dolarlık transfer ücretlerini ceplerine koyan futbolcular azıcık sorumluluk taşımak zorundadırlar. O kadar parayı alıp, "Hâlâ uyum sağlayamadım" diye bir laf asla söylenmemeli. Bu futbolcular paraları alırken çok iyi. Kendilerine tutulan lüks evde otururken çok iyi, altındaki lüks arabalara uyum sağlamaları da çok iyi. Ama sahaya çıkınca uyum sağlayamıyorlar, oynayamıyorlar. Sorarım size. Böyle çözümsüz bir işi kim çözecek bana?

Özverili olmak gerekli
Bir de sakatlıkları var. Geliyor "Aslan gibiyim" diyorlar. İkinci üçüncü hazırlık maçında ebediyyen sakatlanıyorlar. Siz cam mısınız ki hemen kırılıyorsunuz? İnsan biraz özverili olur. Geldiği kulübün başarılı olması için o sahada mücadele eder. TARAFTARLAR: Galatasaray taraftarı hiçbir kulübün taraftarının görmediği başarılı günler yaşamıştır. UEFA'sı, Süper Kupa'sı ve üst üste gelen o muhteşem 4 yıllık şampiyonluk unutulamaz. Şimdi o taraftarın geriye dönmesini bekliyoruz. Sarı-kırmızılılar, hiçbir olay çıkartmadan herkes aklı başında Galatasaray'a layık, küfürsüz ama 90 dakika efendice tezahürat yaparak maçı izlemeli. Galatasaray'ın size ihtiyacı var, lütfen maça gelin.
ww.uydulife.tv
pennywise isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)