..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Galatasaray
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
İkinci Başkan Ali Dürüst
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
352

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 19.05.11, 02:35   #1
kaptan-8

kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 9499
Nereden: Adana
Konular: 6809
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 570
Rep Seviyesi : kaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to all
Aktivite
Level: 63 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 313 / 1568
Güç: 3139 / 61416
Tecrübe: 75%

İletişim
Standart İkinci Başkan Ali Dürüst

Galatasaray'da ikinci başkanlığa Ali Dürüst getirildi. Ünal Aysal'ın yardımcılıklarını ise Refik Arkan ve Adnan Öztürk yapacak.

Galatasaray'da Ünal Aysal yönetimi görevi devraldıktan sonra ilk yönetim kurulu toplantısını yaparken, yönetim içindeki görev dağılımının büyük bir kısmını gerçekleştirdi

Başkan Ünal Aysal, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ikinci başkanlığı Ali Dürüst'ün yerine getireceği, Adnan Öztürk ile Refik Arkan'ın başkan yardımcıları, Adnan Nas'ın muhasip üye ve Aka Gündüz Özdemir'in de genel sekreter olarak görevlerini yerine getireceklerini dile getirdi. Aysal, yönetim içindeki diğer görev dağılımlarını da bir sonraki toplantıda netliğe kavuşturacaklarını sözlerine ekledi.
"ADNAN POLAT İLE BELGELERİ İMZALADIK"
Galatasaray Kulübü'nün yeni başkanı Ünal Aysal, Adnan Polat ile devir-teslim ile ilgili tüm belgeleri imzaladıklarını söyledi.
Mecidiköy'deki kulüp binasında gerçekleştirilen mazbata ve devir-teslim törenlerinin ardından kısa süreli bir yönetim kurulu toplantısı da yapan Ünal Aysal, "Biraz evvel Adnan Polat ile devir-teslim ile ilgili her türlü belgeyi imzaladık. Bundan sonra da beraberliğimiz devam edecek. Zaten bunun bir bayrak yarışı olduğunu belirtmiştim. Yine kol kola yardımlaşarak Galatasaray'ı layık olduğu ve gerektiği yere hep beraber getireceğiz" dedi.
"İKİ TARAF DA DÜŞÜNME AŞAMASINDA"
Artık yönetimi devraldıklarına dikkati çeken Aysal, transferle ilgili yöneltilen sorular üzerine, "Genel anlamda transfer çalışmaları şu andan itibaren başlayacak. Fatih Terim ile önceki gün görüşmemiz oldu ve son derece müspet geçti. İki taraf da düşünme aşamasında. Bundan sonrasını planlayacağız" ifadelerini kullandı.
Ünal Aysal, taraftarların merakla transfer haberlerini beklediği şeklindeki bir soruyu ise "Ben taraftarımıza 23 Mayıs haftası için söz vermiştim. Sözümüzü tutacağız" diye yanıtladı.

MAZBATALARI ALDILAR

Galatasaray Kulübü'nde 14 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurulunda rekor bir oyla göreve gelen Ünal Aysal başkanlığındaki yönetim ve kurulları mazbatalarını aldı.
Mecidiköy'de bulunan kulüp binasında gerçekleştirilen törende, Ünal Aysal'ın yönetim kurulu, disiplin kurulu, sicil kurulu ve denetleme kurulunda yer alan üyeler mazbatalarını divan kurulu başkanı İrfan Aktar'dan aldılar.Kurullarıyla birlikte basın mensuplarına poz veren Aysal, dünya turu için bir adımın gerekli olduğunu söylediğini aktararak, "Biz bugün o ilk adımı attık. Bundan sonra kendinden emin ve süratli adımlar olacak. Ben ve arkadaşlarım Galatasaray'ın hizmetinde 3 dolu yıl yaşayacağız ve bu hizmeti tam olarak vermeye çalışacağız. İnşallah Galatasaray'ın nereden nereye geldiğini hep beraber göreceğiz" dedi.
Aysal, teknik direktörlük görevine getirilmesi beklenen Fatih Terim ile ilgili yöneltilen sorulara ise önümüzdeki günlerde daha detaylı açıklamalar yapılacağı yanıtını vermekle yetindi.Adnan Polat yönetimiyle bir devir teslim gerçekleştirecek olan Ünal Aysal yönetimi daha sonra yapacağı toplantıyla tekrar bir araya gelecek. Bu toplantıda görev dağılımın yapılacağı belirtildi.

NTVSpor
ww.uydulife.tv

----------------------------------
Sungate Titan Full HD İptv

42.0°E-39.0°E-46.0°E-19.2°E-16.0°E-13.0°E-9.0°E7.0°E4.9°0.8°W

kaptan-8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
ali, başkan, dürüst, ikinci

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)