..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SOSYAL KONULAR & EĞLENCE BÖLÜMÜ > KOMİK BÖLÜMÜ > Komik Yazılar
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
hayattan alıntıLar
Konudaki Cevap Sayısı
1
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
372

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 12.05.09, 08:05   #1
crazyossie

crazyossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 109
Yaşım: 42
Konular: 4141
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 31
Rep Puanı : 1000
Rep Seviyesi : crazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud of
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1324
Güç: 1897 / 61375
Tecrübe: 96%

İletişim
Standart hayattan alıntıLar

Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kádin geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim! Erkek 25 İstanbul

Ülkemizde kişi başı milli gelir 10.000$'a yaklaşmış. Benim cebimde 10 YTL var. Kim hakkımı yiyorsa haram olsun! kádin 34 İstanbul

Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu: "Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsun tekstil krize girmiş!" kádin 34 İstanbul

"Seviyor musun?" dedim "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedim "Çok." dedi. "Ne kadar çok?" dedim. "Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi. Sustum... kádin 26 Ankara

Şiddetli kavgamız sırasında "Gidiyorum ben bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum. kádin 24 İstanbul

Lacivert ceketi gri pantolonu kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!" Erkek 37 İstanbul

Bir alkış da Sema ismindeki sevgilisine doğum gününde ''Semaver'' hediye eden arkadaşıma gelsin lütfen.
Erkek 23 Antalya

Bir alkış da sınava giderken 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin. kádin 31 İstanbul

Hafta sonu babasıyla gezmek için süslenmeyi abartan oğluma "Oğlum çapkınlık mı yapacaksınız?" diye sordum. Oğlum tüm sempatikliğiyle cevap verdi; "Evet anne babam da bakıyor kızlara ben de. Ama senin kadar güzelini görmedik!" kádin 38 İstanbul
ww.uydulife.tv
crazyossie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 12.05.09, 16:24   #2
DALKILIÇ
ONURSAL YÖNETİCİ

DALKILIÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 769
Nereden: istanbul
Konular: 93
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 17
Rep Puanı : 130
Rep Seviyesi : DALKILIÇ will become famous soon enoughDALKILIÇ will become famous soon enough
Aktivite
Level: 16 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 393
Güç: 106 / 17473
Tecrübe: 72%

İletişim

Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kádin geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim! Erkek 25 İstanbul

sağolasın..
ww.uydulife.tv
DALKILIÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)