..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SOSYAL KONULAR & EĞLENCE BÖLÜMÜ > KÜLTÜR & SANAT BÖLÜMÜ > Kim Kimdir
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Deniz Seki
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
386

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 03.03.10, 09:38   #1
oprt
ONURSAL YÖNETİCİ

oprt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 755
Nereden: TÜRKİYE
Yaşım: 50
Konular: 975
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 24
Rep Puanı : 712
Rep Seviyesi : oprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to beholdoprt is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 33 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 805
Güç: 506 / 35852
Tecrübe: 21%

İletişim
Standart Deniz Seki

01/07/1970, İstanbul doğumluyum. Ancak babamın Antalyalı olduğundan kendimi Antalyalı hissediyorum. İlkokulumu Maçka Süheyla Artem'de, orta lise eğitimimi de yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi'nde okudum.
Okulumu bitirdikten sonra, TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu olmaya karar verdim ve bu meslekte başarılı oldum.
İdealist bir yapım olduğundan sunuculuk yaparken içimdeki müzisyen ruhumun çıkması biraz aldı. Öyle ki, keşfedilmem, 1993 Melih Kibar' la tanışmam sonucu ortaya çıkacaktı. Ki, öyle de oldu.
Nasıl mı?
Medeni cesareti olan bıcır bıcır bir kız çocuğu olduğum için, tesadüfler sonucu Melih Kibar la tanıştım ve sesimi dinlemesini rica ettim. Kendisi de beni stüdyosuna davet etti. Ben ne olduğunu bile anlamadan bir de baktımki, filmlerini seslendirmeye başlamışım. Böylece sanat hayatı yolundaki önemli adımlardan birini atarak, yoluma birbirinden değerli; Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu, Ege, Ferda Anıl Yarkın, Zuhal Olcay ve Yaşar gibi sanatçılara vokalistlik yaparak devam ettim.
1995 Yılında, artık kendimi iyice şarkı söylemeye hazır hissettiğim anda, medeni cesaretimi göstererek POP - SHOW 95 Şarkı yarışmasına katıldım ve kendi yazdığım şarkı sözümle 1. oldum.
Ve 1997 yılında, uzun ve zevkli çalışmalar sonucunda 1. albümüm olan "Hiç Kimse Değilim" müzikseverlerle buluşmuş oldu. Yaşadığım acı ya da tatlı duygu yoğunlukları, söz ve bestecilik kimliğimin ortaya çıkmasını sağladı. Bu beni çok heyecanlandırdı. Çünkü artık şarkı yazıyor ve besteliyordum. Bu da bir sanatçı için önemli olsa gerek?
Aslında düşünüyorum da ben şarkılarımla, hele ki birbirimizi hiç tanımadığımız halde sizlerle dertleşiyoruz. Bence hayranlık diye adlandırılan duygunun tanımı da bu.
ww.uydulife.tv

PROGRAMLAR VE KONULAR ALINTIDIR ve TANITIM AMAÇLIDIR..
oprt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)