..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > BİLGİSAYAR & İNTERNET BÖLÜMÜ > LİVE MESSENGER HAKKINDA HERŞEY
Google

LİVE MESSENGER HAKKINDA HERŞEY Msn messenger hata çözümleri, nickler,çoklu msn oturum açma hakkında herşeyi burada bulabilirsiniz.

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Bayanlara özel Nickler...
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
542

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 26.04.09, 08:37   #1
crazyossie

crazyossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 109
Yaşım: 42
Konular: 4141
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 31
Rep Puanı : 1000
Rep Seviyesi : crazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud of
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1324
Güç: 1897 / 61369
Tecrübe: 96%

İletişim
Standart Bayanlara özel Nickler...

sevdiktee nee olduu kii sen hiç bişy haketmedin bnm sevgim delicesineydii be sevdiğim anlamdın kiii...h.e.ç.s

kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim kalbimi sökecek kadar asidir

kaLbım kıRık döKük yaRalı taMıraT neDenıYLe geLip gecici aşklara kapalıyım…

Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barindiracak kadar geniştir.

erkekler hep önce erkeklerin sonra bayanların yaratıldını sölerler bence doru e tabi şaheser yaratabilmek için önce çöp adam çizmek lazım

вєηi SєwмiγσSuη diє Saηмaкi кaLвiм γєтiмdiя öLüяüмdє γaLωaямaм aşкıм aSaLєтiмdiяяя

uςuяuмuη кєηяıηda σLSaη вiLє SıяF haγaтa qićiкLiк σLSuη diє quLuмSєє

єякєк dєdiqiη ηєdiякi тaкıηća кσLuηa γapıSıя wuяuηća duwaяa γapıSıя

HaYaT Bu AcIlArLa DoLu. HaYaT Bu İmKaNsIzLıKlArLa DoLu

beNi verme eLLeree aL qötürr yüreqiNe sakLa qötür beNi.. seni Sefiorm

anLatmaya KalkSam uZan süRer..anLamaya kaLkma akLınn qiderrrR ..

ßen TükürdüqüMü yaLasaydımm Suan YanımDa Çokk Köpek oLurdu ..

Ehh sende HaksıZ SayıLmassN..sonuÇta aÇ ßi aYısın..yemeK Vermedenn OynamssN..

en çok nefret ettiğin kişi en çok sevdiğin kişidir

erkek-dediğin-koluna-taktığında-yakışmalı-duvara-çarptığında-yapısmalı-GÖCMEN KIZI MERVE

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

BaTaN gUnEş uMuD oLsUn DoĞaN gÜnEş mUtLuĞuN oLsUn !!!!!!!!!!!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®TÏÑ¿L»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Dilini kana bulama sus da öldür beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer>--(u)

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°
ww.uydulife.tv
crazyossie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
bayanlara özel nickler...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)