..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > HABER BÖLÜMÜ > HABERLER > Gündem Haberler
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Bacaklarını göstermek istedi
Konudaki Cevap Sayısı
2
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
781

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 15.05.09, 13:15   #1
akbay022
ONURSAL YÖNETİCİ

akbay022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 98
Nereden: Bilgivadisi
Yaşım: 42
Konular: 1822
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 28
Rep Puanı : 950
Rep Seviyesi : akbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 46 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 114 / 1142
Güç: 1254 / 52918
Tecrübe: 70%

İletişim
Standart Bacaklarını göstermek istedi

Hadise, yarı finalden sonra elbisesini eleştirenlere cevap verdi.

TRT Türk'teki 'Gümüş Hilal' programında ekrana getirilen bu davette, büyükelçilik görevlileri ve Moskova'daki Türk şirketlerinin temsilcileri, Hadise ile biraraya geldi. Hadise, Büyükelçi Halil Akıncı'nın övgü dolu sözleriyle çok mutlu oldu. Son dönemde duyduğu en güzel sözler olduğunu ve içinde hiç eleştiri bulunmadığını söyleyen Hadise'nin bu tavrı, eleştirilerden yana sıkıntısını yansıttı.

Birçok modacıdan ve çeşitli çevrelerden kırmızı kıyafetiyle ilgili eleştiriler alan Hadise, tüm bu eleştirilere karşın kendisinin elbiseyi beğendiğini söyledi. Kendisine yapılan eleştirileri ağır ve ölçüsüz olarak niteleyen Hadise, "Ben kıyafeti çok beğendim. Şu an büyükelçinin evindeyiz. O da çok beğeniyor. O beğeniyorsa herkesin beğenmesi lazım bence. Ben çok rahatım kıyafetle" dedi. Herkesin beğenmesi gibi bir durumun sözkonusu olamayacağının altını çizen Hadise, "O yüzden herkesin tepkisine saygı duyuyorum. Biz sadece, orada ben kendimi hem sanatçı olarak temsil ediyorum. Yani bu ne demektir; giydiğim kıyafetin kendimi rahat hissettirmesi lazım. Aynı anda ben orada Türk halkını, Türkiye'yi temsil ediyorum. Ben zaten koreografiye darbukalar, göbek dansı falan hiç eklemedim. Çünkü bu çok beklentili bir performans olurdu. Çünkü herkes Türkiye deyince, 'A göbek dansı' diyor. Ben bunu yapmak istemedim. Daha modern bir koreografi sergilemek istedik ve biz bunu bence çok güzel başardık. Ama onu performansta göstermiyorsan, kıyafette göstermen lazım. Bu yüzden kırmızı renk ve bu yüzden biraz daha göbek dans havası var kıyafetlerde. Harlem pantolonlar var dansçılarda ama hepsi çok modern ve fitüristik havada. Bence Türkiye'yi çok güzel, çok modern ve kültür seviyesinde temsil ettik diyorum" şeklinde konuştu.
ww.uydulife.tv
Eski 15.05.09, 13:15   #2
akbay022
ONURSAL YÖNETİCİ

akbay022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 98
Nereden: Bilgivadisi
Yaşım: 42
Konular: 1822
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 28
Rep Puanı : 950
Rep Seviyesi : akbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 46 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 114 / 1142
Güç: 1254 / 52918
Tecrübe: 70%

İletişim

Hadise'nin tasarımcısı eleştirileri yanıtladı

Hadise’nin final gecesi giyeceği kıyafete eleştirinin dozu artınca tasarım direktörü kendilerini savundu: Biz bacakları kapatmıştık, Hadise açmak istedi.

Hadise’nin final gecesi giyeceği kıyafeti hazırlayan Gizia tasarım direktörü Nilgün Karagözoğlu ünlü modacıların “Dansöz kıyafeti gibi, tasarımcısı Hadise’nin tombul bacaklarını açmamalıydı” eleştirilerine yanıt verdi: “Biz Hadise’nin vücudunun özelliklerinden çok anlattıklarını dikkate aldık.

Çünkü bize ’benim zevkimi dikkate almanız önemli’ dedi. Bizden iki parça kıyafet istedi. ’Göbeğim açıkta kalsın, etek kısmı çok kapalı olmasın’dedi. İstediği kıyafeti ilk prova ettiğinde ilk tepkisi ’yırtmaçlar açalım, bacaklarım niye görünmüyor’oldu. Hadise bacaklarını seviyor ve onları göstermek istedi. Biz de yırtmaçlar açtık. Kıyafetinin renginin kırmızı olmasını da Hadise tercih etti.

Rahat etmek istedi

Şimdiye kadar Eurovision’a giden sanatçıların beyaz, sarı ve siyah giydiğini kendisinin kırmızı giymek istediğini söyledi. Ayakkabısının da topuğunu çok yüksek istemedi, dans ederken rahat etmek istiyordu. Bu kıyafeti final gecesi de giyecek, bizden herhangi bir değişiklik talebi olmadı. Shakira da göbeğini açıyor kimse bir şey söylemiyor, Hadise niye bu kadar eleştiriliyor anlamadık” Hadise yarın Eurovision Şarkı Yarışması’nda finalde yarışacak.

Kot pantolonla çıksaydı daha etkili olabilirdi

Genel Müdür Şahin, Hadise’nin kıyafet seçimine karışmadıklarını belirterek, “Serbest bırakmamak lazımmış” dedi

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi finale taşıyan Hadise’nin çok tartışılan kıyafetiyle ilgili olarak, “Kot pantolonla çıksaydı Rusya’da çok daha etki edebilirdi” dedi. Bazı sanatçıların “dansöz” giysisine benzeterek eleştirdiği kıyafeti Milliyet’e değerlendiren Şahin, şunları söyledi:
“Kıyafeti öyle veya böyle eleştirilir; biz karışmayacağımızı baştan beri söylediğimiz için buna da karışmadık, karışmayacağız da. Belki kot pantolonla çıksaydı Rusya’da çok daha etki edebilirdi. Ruslar kot giysileri daha çok seviyor. Dolayısıyla belki daha popüler olabilirdi. Kişisel düşüncem bu. Tabii bir sürü eleştiri de oldu her kesimden. Demek ki kıyafeti çok serbest bırakmamak lazımmış. Kıyafete müdahaleyi hep farklı yorumladılar ama bizim amacımız yakışan bir kıyafeti kendisine giydirmekti.”
Şahin, Hadise’nin ilk üçe gireceğini belirterek “Birincilik bekliyorum” dedi.
ww.uydulife.tv
Eski 15.05.09, 14:02   #3
DALKILIÇ
ONURSAL YÖNETİCİ

DALKILIÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 769
Nereden: istanbul
Konular: 93
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 17
Rep Puanı : 130
Rep Seviyesi : DALKILIÇ will become famous soon enoughDALKILIÇ will become famous soon enough
Aktivite
Level: 16 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 393
Güç: 106 / 17449
Tecrübe: 72%

İletişim

ben hiç beğenmedim...vokal yapanların sesi daha çok çıkıyordu...
ww.uydulife.tv
DALKILIÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)