..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SOSYAL KONULAR & EĞLENCE BÖLÜMÜ > KOMİK BÖLÜMÜ > Komik Yazılar
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Asker Ağadan Hanımına MEktup
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
732

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 16.04.09, 19:54   #1
munise
CEZALI

munise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 770
Yaşım: 36
Konular: 226
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 0
Rep Seviyesi : munise is an unknown quantity at this point
Aktivite
Level: -INF [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: NAN / -INF
Güç: -INF / -INF
Tecrübe: NAN%

İletişim
Standart Asker Ağadan Hanımına MEktup

E nöbette bitti gayri şöyle dinleneyim garıya bi mektup yazayım gayri. Gülüm çomçak dikenim balla böreğim japon kaşlım sirke saçlım inek memelim benim, avradıma selam eder mektubuma devam ederim klasik sözleri bırakıp hemen mektubuma geçiyorum.
Sende sıkılma uyuz olup kaşınma haydı gözelim şeker ezelim Ulusdan Bağluma yüreyerek gidelim Avradım benim hamçökeleğim benim seni o kadar çok seviyorum ki ahhhhhh seni o kadar çok seviyorum ki iğnenin deliğinden büyük naylon ipliğinden daha kalın caranının izmaritinden daha uzun canım benim o kadar gözel kokuyonki soğuk kuyu naylon ayakkabası halt yimiş amma sanada iki çif sözüm var eğer benden başkasına o gözel eşşek gözlerinle bakarsan Müslüm Gündüz babam olsun seni kör bıçakla doğrarım bunuda biliver gari haa.ama sen beni üzmesezsen çuval ağzı gibi büzmezsen cadı ananan dedikodumu etmesen bende senin Kenan Işıkla kasa yasrışmasına katılmana müsade ederim karnı toklum burnu boklum seni o kadar çok özledimki bilemen bilseydin şaşardın buralardan kaçsardın sana koşa koşa değil mercedesle gelirdim vAllaha
benim kaktus çiçeğim askerlik dedğin niki ha bitti habitecek şunun şurasında ne kaldı bak bi gunu bitti 14 ay 29 gun kaldı sende beni soracak olursan 8 papağan 2 köpek yavrusu geçinip gidiyorum Ha unutmadan anaya babaya selam parayı çok göndersinler vesselam Eşşek gözlüm burnu boklum inek memelim satırlarıma üzülerek son veriyorum komutanım bu tarafa doğru geliyor haydi hoşçakal ufak tefek hatam olduysa affola mucx mucx kangal sucuk senden istiyorum bi düzüne çocuk seni seviyom la domuzun kızı
ww.uydulife.tv
munise isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)