..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > HABER BÖLÜMÜ > HABERLER > Türkiye'den Haberler
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Gelin 'hayır' dedi, damat bayıldı
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
274

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 16.05.11, 01:19   #1
kaptan-8

kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 9499
Nereden: Adana
Konular: 6809
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 570
Rep Seviyesi : kaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to all
Aktivite
Level: 63 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 313 / 1568
Güç: 3139 / 61434
Tecrübe: 75%

İletişim
Standart Gelin 'hayır' dedi, damat bayıldı

Antalya'nın Döşemealtı İlçesi'nde, 26 yaşındaki Ramazan Emirli, nikah masasına oturduğu nişanlısı 23 yaşındaki Hatice Ş.'nin, nikah memurunun 'kendi rızan ile evlenmek istiyor musun?' sorusuna 'hayır' yanıtı vermesi üzerine fenalık geçirdi

’Görücü’ usulü ile tanışan ve geçen Nisan ayında aile arasında yapılan törenle nişanlanan Ramazan Emirli ile Hatice Ş., resmi nikah ve düğün için hazırlıklarını kısa sürede tamamladı. Döşemealtı Belediyesi Nikah Memurluğu’ndan randevu alan çift, resmi nik?h kıydırmak için az sayıdaki davetli ve akrabalarıyla nik?h salonuna girdi. Çiftin ve şahitlerin masada yer almasının ardından nikah memurunun evlilikle ilgili sorusuna Ramazan Emirli ’evet’ yanıtını verdi. Hatice Ş.’ye dönen Nikah Memuru, ’Hiç kimsenin baskısı altında kalmadan özgür iradenizle ve kendi arzunuzla Ramazan Emirli ile evlenmek istiyor musunuz?’ diye sordu. Herkes genç kızın ’evet’ demesini beklerken ve çifti alkışlamaya hazırlanırken, Hatice Ş.’nin, "Ben bu adamla evlenmek istemiyorum. Hayır" yanıtını vermesiyle şok oldu.

NİKAH MEMURU UYARDI

Şaşkına dönen genç kızın yakınları ’Evet desene’ diye bağırınca, nikah memurunun uyarısı ile karşılaştı. Nikah memuru "Hiç kimse baskı altında evlendirilemez" diyerek nikahı iptal etti. Büyük hayal kırıklığı ve şaşkınlık yaşayan Ramazan Emirli, fenalık geçirdi. Daha önce kalp ameliyatı olduğu belirtilen Emirli’nin yakınları, genç damat adayına moral vermeye çalıştı.

Nikah salonundan ailesiyle birlikte ayrılarak evine giden Hatice Ş.’nin yakınlarına, "Annem daha yeni ölmüştü. Onun için ’hayır’ dedim. Çok üzgündüm. Bir an evlenmek istemedim" dediği kaydedildi.

Olayın ardından Ramazan Emirli, sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki kişisel sayfasına, ’Gelicem demiştin. Sormaya korkuyorum. Gelecek misin’ yazarak, üzüntüsünü dile getirdi. Yakınlarının, çifti yeniden bir araya getirip evlendirmeye çalıştığı belirtildi.

DHA
ww.uydulife.tv

----------------------------------
Sungate Titan Full HD İptv

42.0°E-39.0°E-46.0°E-19.2°E-16.0°E-13.0°E-9.0°E7.0°E4.9°0.8°W

kaptan-8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)