..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SOSYAL KONULAR & EĞLENCE BÖLÜMÜ > KÜLTÜR & SANAT BÖLÜMÜ > Şiir ve Güzel Sözler
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Canımmmm, diyorum son kez sana...
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
357

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 11.07.10, 14:54   #1
orkidee
V.İ.P. ÖZEL ÜYE

orkidee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 1533
Nereden: ALmanya
Konular: 344
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 15
Rep Puanı : 75
Rep Seviyesi : orkidee will become famous soon enough
Aktivite
Level: 22 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 0 / 525
Güç: 191 / 22900
Tecrübe: 1%

İletişim
Standart Canımmmm, diyorum son kez sana...

Canım, sana "Canım" diyorum, bir daha hiç demeyeceğim içindir belki Ayrılmamız neyi değiştirecek, ayrılık yüreğimden silip atabilir mi seni derdin Kimbilir

Bu sana son yazışım Sözcüklere yüklemeye çalıştığım duygularım, beyaz kağıtların keskin kenarlarıyla nasıl da parçalanıyor böyle İlk kez yazmak böyle zor, anlatmak bu kadar olanaksız
İçimde çağıldayan herşeyin, sana doğru aktığını duyupta bunu anlatamamak; ne acı Oysa, seni her düşündüğümde, sesim, zamanın ve mekanın olmadığı görünmeyen ince ipeksi bir yolda ilerleyip kulaklarına akmadı mı?

Her düşündüğümde seni, yapmam gereken sadece izlemekti Ruhumun sana akışı, o hızlı ama bir o kadar yavaş, delice ama bir o kadar sakin, coşkuyla ama nasıl huzurlu bir çağlamaydı onların hepsi Hemen duyardın; büyük kalabalıklarda, iki kişilik yalnızlıklarda, yada gözlerin maviliklere kilitlenmiş Duyardın Hala duyuyorsun Şimdi, şu an, seninle konuşurken, ruhunda geziniyorum yine Baktığın yerden uzaklaşan bakışlarını, o kimselere hissettirmediğin bir anlık dalgınlığı, sadece anın yakaladığı o ince sızıyı Kapa gözlerini Sen hep duyacak mısın beni, ben hep anlatacak mıyım; bilmiyorum Ama, madem ayrılanlar hala sevgili, ayrılanlar hala sevdalı, bu ayrılıkta bitmeli

Ayrılık Ne çok korkardık bu sözcüğe yüklenen anlamdan Oysa şimdi anlıyorum ki, ayrılığın kendisi değil, ayrılmakmış asıl zor olan Ayrılmayı başarana kadar yaşanılanlar, o kanatan acıtan korkulu bekleyişler O kopuşu yaşamak, artık başka biri değil, sen olan o varlığı olduğu yerden çıkarmaya çalışmak, ağlamak git artık içimden diyebilmek, ama daha derken pişman olup hayır kal ne olur diye yalvarmak Ne kadar zordu Öyle içimdeydin ki, seni ordan çıkarmak kendimi paramparça etmek demekti Ayrılık O kanlı zafer Şimdi paylaştığımız işte bu İçimizde o boşluğun büyük acısı yüzümüzde birbirimizin kanı var hala

Canımmmm, diyorum son kez sana Bir daha demiyeceğimdendir bu, ve bir daha yazmayacağımdan
ww.uydulife.tv

Hersey çok oLunca ucuzLar
Edep Bunun Aksinedir,
O çoğaLdıkca değeri Artar

Konu orkidee tarafından (11.07.10 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir..
orkidee isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)