..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SOSYAL KONULAR & EĞLENCE BÖLÜMÜ > KÜLTÜR & SANAT BÖLÜMÜ > Şiir ve Güzel Sözler
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Kimliksiz Geceler
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
339

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 04.11.09, 15:17   #1
crazyossie

crazyossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 109
Yaşım: 42
Konular: 4141
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 31
Rep Puanı : 1000
Rep Seviyesi : crazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud of
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1324
Güç: 1897 / 61689
Tecrübe: 96%

İletişim
Standart Kimliksiz Geceler

Kimliksiz gecelerde yüzün yansır; yakamozun koynunda kalırım… Yüreğim sürgün ol(ma)sa da yine de seni severim.

Yapraksız baharda dalım düşer; meyvesiz ağaçların yüreğinde kalırım… Ruhum solgun çiçek yüzü kadar mahkûm olsa da güneşe; hani gözlerime yağmur yağ(ma)sa da yine de seni severim.

( Nasıl olurda seni sevmeyi bir an bile düşünemem… Bu idamım olmaz mı? Böylesine bir sevgiyi yüreğime kazımışken; nasıl olurda sevmiyorum diyebilirim. Bu
Allaha karşı şükürsüzlük olmaz mı? )
Biliyor musun? En çok “seni seviyorum” diyebilmeyi seviyorum… İnan buna değersin… Yanılmıyorum sevgilim! Seviyorum…
Kimliksiz gecelerde aklıma düşüyorsun; çığlık-çığlığa haykırıyorum: yüreğimdesin sevgili! Yüreğimde… Tümcelerim çoğalıyor ağlıyorum. Yıldızlar düşüyor zaman durgun ve suskun… Sana yetişememekten korkuyorum.
“ Seni sevmekten değil; sevmemekten korkuyorum…”
Yüzyıllık bir
aşka koşuyorum… Geride kalanların soluklarında atık zamanları harcıyorum.Sana
koşuyorum. Çünkü seni seviyorum.

…bir an soluğum kesiliyor; şiire yaslanıyorum: sevgilim/ git-gide sen oluyorum/ ki parça parça etseler/ yine sende toparlanırım/bunu biliyorum…
Kimliksiz gecelerde yüreğime düşüyorsun. Ansızın çoğalıyorsun. Zamanından önce büyüyen bir bedenin ş
aşkınlığı içerisindeyim. Aslında hiç şikâyetçi değilim. Sadece böylesine sevmelere alışık değilim… Korkuyorum.
“ Aşkın bir adı da biz olalım… Ne dersin? “
Yüzyıllık bir
aşka koşuyorum… Kaçamak yüreklerin suskunluğunu da alarak; belki bir ırmağı gözyaşıyla çoğaltarak… Çağlayarak sevgilim! Sana koşuyorum.

Susamam artık!
Sevgilim! Yağmur üşüyen bulutlardan geldim. Bütün iklimlerin felaketinde içimde sakladığım yenilgilerden kaçarak yüreğine geldim. Kabul eder misin?
Her hayalinde sayısız cennet kapıları açılırdı. Çaresizdim. Sensizdim. Bilirsin beni işte! İçimde yaşarım aykırılıklarımı; hayata sataşırım ve yine sen gelirsin aklıma kimliksiz geceler(im)de… Yokluğunla üzülme sevgilim! Ben senin hayaline de razıyım. Yeter
ki sev beni…
Aşkın içinde kalan bir adamsın; ne diyebilirim ki… Yüreğimdesin!

ww.uydulife.tv
crazyossie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
kimliksiz geceler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)