..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Galatasaray
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
"uzun yillar g.saray'da..."
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
278

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 01.09.09, 19:00   #1
crazyossie

crazyossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 109
Yaşım: 42
Konular: 4141
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 31
Rep Puanı : 1000
Rep Seviyesi : crazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud of
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1324
Güç: 1897 / 61424
Tecrübe: 96%

İletişim
Standart "uzun yillar g.saray'da..."

Galatasarayımızın yeni transferi Caner Erkin, kiralık olarak geldiği yeni kulübünde uzun yıllardır oynamak istediğini söyledi.

Galatasaray 'ye açıklamalarda bulunan Caner, transferi sırasında birçok problem yaşandığını vurgulayarak, ''Ancak, Galatasaray tüm sorunları çözüp transferimi gerçekleştirdi, mutluyum. Kiralık olarak geldim. Bu sene çok iyi performan gösterip, Galatasaray'ın satın alma opsiyonunu kullanıp bonservisimi almamı istiyorum. Uzun süreler Galatasaray'da forma giymek istiyorum'' dedi.
Takımı için elinden geleni yapacağını kaydeden Caner, inşallah bu sezon şampiyon olacaklarını ifade etti.

-''RIJKAARD İLE ÇALIŞMAK ÇOK BÜYÜK ŞANS''-

Caner, Hollandalı teknik direktör ile çalışmanın kendisi için büyük şan olduğunu söyledi.
Rijkaard'ın kendisinin gelişimine katkı sağlayacağına inandığını belirten Caner, ''Bu sezon Galatasaray çok büyük transferler yaptı. , Keiata olsun, ayrıca da var. Teknik direktörümüzün iyi olduğum sürece bana şan vereceğinden eminim, hiçbir şüphem yok'' diye konuştu.

-ARDA'YA ÖVGÜLER-

Caner, Vestel 'da aynı takımda oynadığı 'ya övgüler yağdırdı.
'nın, çok yakın sürede 'da oynayacak bir futbolcu olduğunu dile getiren Caner, ''Ben de oralarda oynayacağına inanıyorum. 'nın da bu yönde hedeflerinin bulunduğunu düşünüyorum. Manisa'da ile birlikte oynadım. Galatasaray'ı hep birlikte şampiyon yapmak istiyoruz'' dedi.
Fizik açıdan hazır olduğunu kaydeden Caner, kendisine şan verilmesi halinde frikikleri atmak istediğini sözlerine ekledi.
ww.uydulife.tv
crazyossie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
"uzun yillar g.saray'da..."

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)