..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Galatasaray
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
"Yeniden doğacağım"
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
341

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 04.07.09, 09:44   #1
crazyossie

crazyossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 109
Yaşım: 42
Konular: 4141
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 31
Rep Puanı : 1000
Rep Seviyesi : crazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud of
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1324
Güç: 1897 / 61375
Tecrübe: 96%

İletişim
Standart "Yeniden doğacağım"

Lyon'daki günlerini ‘hayal kırıklığı' olarak tanımlayan , Takımımız Galatasaray'da yıldızını tekrar parlatmayı hedefliyor.
Lyon´daki günlerini ‘hayal kırıklığı´ olarak tanımlayan , Takımımız Galatasaray´da yıldızını tekrar parlatmayı hedefliyor. Fildişili oyuncunun, Rijkaard ve Türk taraftarlara güveni sonsuz.

Yeni starımız , Galatasaray'da yıldızını tekrar parlatmak istiyor. Lyon'dan 8.5 mi Euro'ya edilen Fildişili futbolcu, Fransız kulübündeki günlerini ‘tam anlamıyla bir hayal kırıklığı' olarak nitelendiriyor.

'nın, Lyon'da forma giydiği 2 sezonda yöneticiler için, “Arkamdan konuşmayı kesseler iyi olur”, teknik direktörü için, “Gol atmamı istiyorsa beni oynatması yeter, bu kadar karışık bir iş değil”, taraftarlar için, “Moralimi bozmak için ellerinden geleni yaptılar. Bana karşı çok katılardı”, takım arkadaşları için de, “Başından beri kendi köşemde hep yalnız kaldım. Bu gruba ait olduğumu hiç hissedemedim. Yalnız kaldım. Gençlerin dışında gerçek bir yakınlık kuramadım” gibi ifadeler kullandığı belirtildi.

‘Artık sabırsızlanıyorum'

'nın, 'le yaptığı görüşmeler sırasında Rijkaard'ın kendisini istemesi nedeniyle heyecan duyduğunu söylediği öğrenildi. Ayrıca 'in anlattıklarından sonra, “Taraftarımızın karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum” dediği ifade edildi.
ww.uydulife.tv
crazyossie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
"yeniden doğacağım"

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)