..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SOSYAL KONULAR & EĞLENCE BÖLÜMÜ > KÜLTÜR & SANAT BÖLÜMÜ > Şiir ve Güzel Sözler
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Ayseyi seviyorum deyince
Konudaki Cevap Sayısı
3
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
431

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 10.06.09, 17:07   #1
crazyossie

crazyossie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 109
Yaşım: 42
Konular: 4141
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 32
Rep Puanı : 1000
Rep Seviyesi : crazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud of
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1324
Güç: 1897 / 62311
Tecrübe: 96%

İletişim
Standart Ayseyi seviyorum deyince

Ayseyi seviyorum deyince!!
….Evet Ayse’yi ben seviyorum deyince kiyamet koptu iste, nasilmi oldu ? okuyunda ogrenin!!…Ayse’nin babasi baska bir sehirden bizim kasabaya tayin olmus, Ayse’de bizim sinifa dustu, Cok guzel bir kizdi, butun erkeklerin gozu onun uzerindeydi, tabiki bende erkek olduguma gore benim de gozum kizin uzerindeydi, zaten kendisi bir sira onumde oturuyordu.
…..Ikinci teneffuse cikmistik, samimi arkadasim Tekin’e Ayse’yi cok seviyorum cok guzel kiz dedim. Keske demez olsaydim,Tekin ayse’yi ben seviyorum deyip yumrugunu gozumun ustune cakti ve yere yikildim. Tekin benden biraz daha kuvvetli cocuktu, onu tek basima dovemiyecegimi anlayinca bir ust sinifta okuyan kuzenim bahri’den yardim istedim, oglen tatlilinde Tekini bir kenara sikistirip dovduk, Tekin ayse’yi ben seviyorum diye bagiriyor, bende hayir ayse’yi ben seviyorum diye soyleniyordum,
….Bir gun sonra yine ucuncu teneffusdeydik, Tekin ve 3 arkadasi, Bahri ve beni koseye sikistirip dovduler,dayak yedim ama ayse’yi sevmekten vaz gecmedim...Kuzenimin abisi Cemil cok kuvvetli cocuktu,ondan yardim istedik. Oda iki arkadasini yanina alip bizlere katildi, bu sefer biz, Tekin ve arkadaslarini iyicene dovduk. Kavgamiz her gun devam etti, Tekin ve ben ayse’yi paylasamiyorduk, her gun ya dayak yiyor, ya’da dayak atiyorduk. ve isler kotuye gidiyordu.
……Bir hafta hep kavgayla gecti, bir cok cocuk benim arkamda yer aliyor, bir coklarida Tekine arka cikiyorlardi, Haftanin son gunu olan Cuma gunu yine ogle paydosunda okulun bahcesinde butun erkek cocuklar iki gruba ayrilmis olarak toplandik, yarisi benim arkamda yarisida Tekinin arkasinda 64 tane delikanli bir birimize girmek uzereydik. Tekin’e son bir sans vermek icin yanina gittim, bak arkadasim Ayse’yi ben seviyorum gel sen onu unut, bos yere kavga etmiyelim dedim. Tekin inat etti, hayir hayir, ayse’yi ben senden daha cok seviyorum sana birakmam dedi,,
,,,,,,Eh yapilacak tek bir sey kalmisti, oda buyuk bir harpti. Ogretmenler haric, her kes ne olup bittigini ogrenmisti.butun talebe kizlarda bir kenara toplanmis firtinadan evvelki buyuk sessizlik icinde, heyecanla buyuk kavgayi bekliyorlardi.
…..Tekin koltuklarini kabarta kabarta yanima geldi, ve kavgaya baslamadan evvel, gidip Ayse’ye kimi sevdigini soralim dedi, fena fakir degildi zorla guzellik olmaz derler ya,kuzenim bahri gidip ayse’yi kolundan tutup yanimiza getirdi, ve soyle kiz bu ikisinden hangisini seviyorsun, cabuk soyle yoksa buyuk bir harp cikacak dedi….
……Hic bir sey Aysenin umurunda degildi, siritti, sagina soluna bakindi, sonra cikletinden balon yapip patlatti,burnundan akan sumugunu onlugunun etegine sildi, ben ikinizide sevmiyorum dedikten sonra 3,uncu sinifta okuyan Necatiyi isaret edip, ben Necatiyi seviyorum, simdi cisim geldi zil calmadan tuvalete gidicem deyip yanimizdan uzaklasti, savas da baslamadan bitti, iste o zamanlar Ben,Tekin ve Ayse ilkokulun ikinci sinifina gidiyorduk.…

Ako_hox tarafindan yazilmistir,
Gir gir, samata
Okuyanlara tesekkurler
Sydney 19 ocak 2008.

alıntıdır kankoşum yanlıs anlamasın ayşe diye birini tanımıyorum ;)
ww.uydulife.tv
crazyossie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 10.06.09, 17:14   #2
crazyossie

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Rep Seviyesi : crazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud ofcrazyossie has much to be proud of
Aktivite

İletişim

alıntıdır kankoşum yanlıs anlamasın ayşe diye birini tanımıyorum

bunu görmedinmi ya :D:D korka korka ekledim :D yine :D:D yanlş anlasıldık :D:D
ww.uydulife.tv
Eski 10.06.09, 17:16   #3
crazyossie

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Aktivite

İletişim

kankoş varya cok fenasın haaa :D:D
ww.uydulife.tv
Eski 10.06.09, 17:20   #4
crazyossie

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Aktivite

İletişim

aminnn cümlemizi ;)
ww.uydulife.tv
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Etiketler
ayseyi seviyorum deyince

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)