..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Diğer Klüpler
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Mersin'e hoca dayanmıyor!
Konudaki Cevap Sayısı
3
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
391

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 07.01.16, 08:10   #1
kaptan-8

kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 9499
Nereden: Adana
Konular: 6809
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 570
Rep Seviyesi : kaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to all
Aktivite
Level: 63 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 313 / 1568
Güç: 3139 / 61362
Tecrübe: 75%

İletişim
Standart Görevde 1 gün kaldı!

6 Ocak 2016 17:59 NTVSpor.net

Mersin İdman Yurdu'nda sürpriz bir ayrılık yaşandı. 1 gün önce göreve başlayan teknik direktör Hakan Kutlu, istifa etti.
Mersin İdman Yurdu Başkanı Ali Kahramanlı bugün, yönetim kurulu tarafından göreve getirilen Hakan Kutlu'yu tasvip etmediğini söylemişti. Genç teknik adam başkan Kahramalı'nın bu sözleri üzerine görevini bırakma kararı aldı.
Yazılı bir açıklama yapan Kutlu, Mersin İdman Yurdu Kulübü'nün en zor günlerinde görev aldığını ifade ederek, "11 Ocak'ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurul'da mevcut başkanın resmi olarak göreve devam etmemesi halinde, yeniden masaya oturarak takımın ligde kalması için mücadeleye hazırım" ifadelerini kullandı.

ww.uydulife.tv

----------------------------------
Sungate Titan Full HD İptv

42.0°E-39.0°E-46.0°E-19.2°E-16.0°E-13.0°E-9.0°E7.0°E4.9°0.8°W

kaptan-8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 12.01.16, 16:59   #2
akbay022
ONURSAL YÖNETİCİ

akbay022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 98
Nereden: Bilgivadisi
Yaşım: 42
Konular: 1822
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 28
Rep Puanı : 950
Rep Seviyesi : akbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 46 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 114 / 1142
Güç: 1254 / 52946
Tecrübe: 70%

İletişim

hayırlısı öyleymiş
ww.uydulife.tv
Eski 14.01.16, 17:59   #3
kaptan-8

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Rep Seviyesi : kaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to all
Aktivite

İletişim
Standart 2 günde istifa etti!

14 Ocak 2016 11:02 NTV Spor ve Ajanslar

Mersin İdman Yurdu'nda Hüseyin Çalışkan'ın başkanlığa gelişinin ardından 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Nurullah Sağlam, 2 gün sonra istifa kararı aldı.
İlk olarak sezona başladığı Mesut Bakkal'la daha sonra da sırasıyla Bülent Korkmaz ve Hakan Kutlu'yla yolları ayıran Mersin İdman Yurdu'nda Nurullah Sağlam dönemi de kısa sürdü. Hakan Kutlu'nun bir gün sonra görevden ayrıldığı Mersin'de, yeni başkan Hüseyin Çalışkan'ın göreve seçilmesinin ardından teknik direktörlüğe getirilen Sağlam dönemi ise 2 gün sürdü. 2010-12 arası da Mersin İdman Yurdu'nu çalıştıran Nurullah Sağlam, kadro yetersizliğine vurgu yaparak "Bu takımla başarılı olamam" diyerek istifasını açıkladı.
Sağlam, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, kulüp başkanı ve tüm camiadan özür diledi.
Yönetim kuruluna, Mersin İdmanyurdu takımına ve camiasına yürekten başarı dileyen Sağlam, "Mevcut şartlarla başarabileceğime inanmadığım için göreve başlamama kararı aldım" ifadelerini kullandı.

Mersin İdman Yurdu Başkanı Hüseyin Çalışkan, yaptığı açıklamada, Nurullah Sağlam'ın görevini bıraktığını ancak ikna etmek için kendisine ulaşmaya çalıştığı söyledi.
Sağlam'ın haklı tarafının bulunduğu ifade eden Çalışkan, "Sağlam bana 'tamamen dağılmış takımı dışarıdan topluyorum. Kondisyon yok. Koş dediğim adam elini bacağına atıyor, sakatım diyor' dedi. Yani haklı tarafı var adamın. Hakikaten hangi futbolcuyu çağırsam zamanı dolmuş, serbest kalmış. Adamın parasını veriyoruz rica minnet sahaya sürüyoruz. Para verilmemiş herkes serbest kalmış, bilmem ne olmuş. Daha yabancıları pazartesi aradık gelin diye. Çocukların hiçbirisi para pul almamış" diye konuştu.
Çalışkan, "Nurullah Sağlam'ın istifa nedeni, takımın iyi kamp yapmaması, kondisyonunun olmaması, futbolcuların birçoğunun serbest kalmış olması ve parasını almaması" dedi.
Kendisinin de 3 gün önce başkan olduğunu anımsatan Çalışkan, şu ifadeleri kullandı:
"Ben de göreve yeni geldim. Vallahi daha evime, işime gidemedim. Federasyonu arıyorsun borç, eski hocalara borç, eski futbolculara borç, bankaya borç, yöneticiye borç, vergi dairesine borç, her yere borç var. Bu kadar çok yer olunca 10 kişiyle uğraşacağımıza şimdi 100 kişiyle uğraşıyoruz."

ww.uydulife.tv

Eski 14.01.16, 18:00   #4
kaptan-8

Kullanıcı Bilgileri

Rep Bilgisi
Aktivite

İletişim
Standart Mersin'e hoca dayanmıyor!

14 Ocak 2016 11:38 NTV Spor ve Ajanslar

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'nda son 10 günde yaşanan gelişmeler kamuoyunun dikkatini çekerken, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın sözleşmesinin tek taraflı feshedilmesinin ardından göreve gelen Hakan Kutlu 1, Nurullah Sağlam ise 2 gün sonra istifa etti.
Sezona Mesut Bakkal yönetiminde başlayan kırmızı-lacivertli ekip, transfer yasağı nedeniyle kadrosuna takviye yapamazken, yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle lige sorunlarla başladı.
Ligde ilk 5 haftada galibiyet alınamaması üzerine Bakkal'ın görevi bırakmasıyla yönetim takımı Bülent Korkmaz'a emanet etti. Teknik direktör Korkmaz, takımın başında ligde çıktığı 12 maçta, 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 7 mağlubiyet gördü.
Korkmaz döneminde futbolcuların alacakları nedeniyle zaman zaman antrenmana çıkmadığı Mersin İdmanyurdu'nda, Antalya kampında teknik adam konusunda yine kriz yaşandı.
Yönetim kurulu üyeleri tarafından Bülent Korkmaz'ın sözleşmesi tek taraflı feshedilirken, bu göreve Hakan Kutlu getirildi. Kutlu, Antalya kampında takımla bir idmana çıkarken, o dönem başkanlık koltuğunda olan Ali Kahramanlı'nın yaptığı açıklamalar krizi iyice tırmandırdı. Kahramanlı'nın "Yönetim kurulundaki arkadaşların aldığı bir karar. Yapılanlardan benim haberim yok" şeklinde açıklama yapması üzerine Hakan Kutlu 1 günlük görevinden istifa etti.
Bunun üzerine yardımcı antrenörler eşliğinde Antalya kampını tamamlayan takım, kente dönüş yaparken, 11 Ocak'ta Mersin İdmanyurdu'nda yeni yönetimin ve başkan seçildi.
Yeni yönetimin ilk icraatı da takımı Nurullah Sağlam'a emanet etmek oldu. Mersin ekibiyle 1 sezonu opsiyonlu 1,5 yıllık sözleşme imzalayan Sağlam, takımıyla bir kez antrenmana çıktı.
Ziraat Türkiye Kupası'nda dün evinde oynadığı Bucaspor maçına lisansı yetişmediği için takımın başında sahaya çıkamayan Sağlam, bugün ise iki günlük görevini bıraktı.
Mersin İdmanyurdu'nda yaklaşık 10 günde yaşanan gelişmeler spor kamuoyunun dikkatlerini çekerken, kırmızı-lacivertli ekip bu kadar kısa sürede 3 teknik direktörle yollar ayrılmış oldu.

ww.uydulife.tv

Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)