..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Beşiktaş
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Itır Esen yazdı "Çok "Adilsin" PFDK çok
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
667

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 22.09.12, 07:28   #1
yergun_002

yergun_002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 3
Nereden: adıyaman
Konular: 2442
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 862
Rep Seviyesi : yergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to beholdyergun_002 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 53 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 132 / 1323
Güç: 1896 / 61706
Tecrübe: 94%

İletişim
Standart Itır Esen yazdı "Çok "Adilsin" PFDK çok

Itır Esen yazdı "Çok "Adilsin" PFDK çok

Reklam
21.09.2012 15:09:07
Henüz ligin dördüncü haftasındayız.

Beşiktaş, beklenen İBB çelmesini yedikten sonra, takım hiç kimsenin beklemediği bir düzeyde futbol oynayarak, Galatasaray karşısında galibiyeti, bu defa hakem çelmesiyle kaçırdı, üç puandan oldu.

Taraftarlarımız haklı olarak yönetimden, MHK'ya yönelik bir serzeniş beklerken onlar, Burak Yılmaz'ı hedef alan açıklamalarda bulundular.

Burak Yılmaz nevi şahsına münhasır bir futbolcu kardeşimiz Daha öncede bu tür hareketler yapmış, gelecekte de yapacaktır

Bu sebeple, ben Burak'ı hedef göstermek yerine, hakemlerin doğru karar vermelerini sağlayacak, adalet sisteminin oluşmasına yardımcı olacak açıklamalar, ya da eylemler yapılmasının, Beşiktaş Yönetim Kurulunun öncelikleri içinde başı çekmesi, gerektiğini düşünüyorum.

Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun ilk görevi Beşiktaş Jimnastik Kulübünün haklarını korumaktır.

Sayın yöneticilerimiz geldikleri günden beri yaptıkları söylemlerle sadece Beşiktaş forması giymiş futbolculara yönelik ağır söylemlerde bulunmuş takımdan uzaklaştırmışlardır. Taraftar bazı futbolculara gönülden bağlı olduğu halde #feda kapsamı içinde bağrına taş basmış yönetimin yanında olmuştur. Son iki sezona bakıldığında, bu sene fiyat uygulamaları tavan yapmış, yine #feda kapsamı dâhilinde, taraftar en çok forma ve kombineyi bu sezon almıştır. Beşiktaş'ın kalbini teşkil eden taraftar bu sezon Kapalı tribünden tam anlamıyla sürgün yemiş Eski Açığa yollanmıştır

Forvet alacağız diyerek transferin son günü son saati "almak zorunda değiliz transferi kapattık" diyerek yine taraftar hayal kırıklığına uğratılmıştır

Bütün bunlara rağmen sustuk yeni yönetim onlarda birçok zorluk içindeler dedik aylardır tek satır yazmadık

Ama dün hiç yoktan gelen Saha Kapama Cezasına YK'dan ses çıkmayınca hiç kimse kusura bakmasın destek bir yere kadar, ama siz Beşiktaş'a köstek olmayın yeter dedik.

Beşiktaş'ın hakkını koruması için Aziz Yıldırım'dan mı yardım isteyelim?

Beşiktaş taraftarı bu cezayı hak edecek ne yapmış?

Elazığ maçında?

Küfür mü edilmiş?

Meşale mi yakılmış?

Sahaya adam mı girmiş?

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte soyunma odalarına giderken Bülent hoca'nın kafasına isabet ettiği söylenen bir cisim (muhtemelen bozuk para) yüzünden Beşiktaş'a saha kapanma cezası verebiliyorlar?

Bu cezayı bozuk para yüzünden veriyorsanız bundan sonra her hafta saha kapatırsınız.

Taraftarın sebebiyet verdiği olaylar diyorsanız, maç içinde, böyle bir olay yok, bu olayları bize tek tek göstermeniz gerekiyor

Aksi takdirde biz Beşiktaş taraftarları; tribünlerden atlayan, meşale yakan, forma alıp kaçıran, daha nice taraftar olayı ile çıkarız sizin karşınıza.

Ertelenen Teknik Direktör cezalarını dile getiririz.

Atılan içki şişeleri yüzünden ceza almayan nice kulüpleri koyarız önünüze Siz zararlı çıkarsınız. O zamanki PFDK ayrı biz ayrıyız diye kaçamazsınız

Birçoğu sizin dönemizde yaşandı ve öyle anlaşılıyor ki yaşanmaya devam edecek

Önce kendi Yönetim Kurulumuza Saygılarımı yolluyorum, susmalarının sebebini bir türlü anlamıyorum

Sonra

PFDK çok "ADİ"LSİN çok

Diyorum

Itır Esen/HABER1903
ww.uydulife.tv

La İlahe İllallah kalbimizi karartma.
La İlahe İllallah rızkımızı daraltma.
La İlahe İllallah bizi imansız bırakma.

La İlahe İllallah kabirde bizi bunaltma.
La İlahe İllallah kendi kapından başka kapı aratma.
La İlahe İllallah kendine kul habibine ümmet olmaktan bizi biran bile ayırma.
La İlahe İllallah hesapsız sabır ver.
La İlahe İllallah azapsız kabir ver bizlere Allah'ım…
AMİN AMİN AMİN

ASALET BOYDA DEĞİL, SOYDA OLMALI
İNCELİK BELDE DEĞİL, DİLDE OLMALI
DOĞRULUK SÖZDE DEĞİL, ÖZDE OLMALI
GÜZELLİK YÜZDE DEĞİL, YÜREKTE OLMALI..

yergun_002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)