..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Beşiktaş
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Sevinçler kursakta kaldı.. Bırakıyor!
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
387

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 02.06.09, 14:31   #1
akbay022
ONURSAL YÖNETİCİ

akbay022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 98
Nereden: Bilgivadisi
Yaşım: 43
Konular: 1822
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 29
Rep Puanı : 950
Rep Seviyesi : akbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to beholdakbay022 is a splendid one to behold
Aktivite
Level: 46 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 114 / 1142
Güç: 1254 / 53801
Tecrübe: 71%

İletişim
Standart Sevinçler kursakta kaldı.. Bırakıyor!

Sevinçler kursakta kaldı.. Bırakıyor!

Mustafa Denizli'yi sözleşme yenilemek için evine çağıran Demirören ne cevap aldı... Demirören ikna için neler dedi? Beşiktaş'a 19 yıl sonra çifte kupa kazandıran teknik direktör Mustafa Denizli'den şok karar.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’in sevinci kursağında kaldı.. Demirören, 19 yıl aradan sonra siyah-beyazlılara çifte kupa mutluluğu yaşatan Mustafa Denizli’yle sözleşmesini uzatmak için yaptığı görüşmede Demirören duyduğu sözler karşısında yıldırım çarpmışa döndü...

'KUSURA BAKMAYIN. AYRILMAYA KARAR VERDİM'

Başkan Demirören, dün 13.30’da Anadolu Hisarı’ndaki evinde tecrübeli hocayı ağırladı.. Yöneticilerden Kenan Öner, Ertunç Soğancıoğlu ve Mario Berk’in de bulunduğu buluşmada Demirören, Denizli’ye "Önümüzdeki sezon nasıl bir takım kuracağız? Hangi şartlarda sözleşmeyi uzatacağız" konuşması yapmaya hazırlanırken şampiyon hoca, herkesi şoke eden açıklamasını yaptı: “Kusura bakmayın, ben ayrılmaya karar verdim.."

BÜTÜN KUPALARI ALDIK, BIRAKIN BENİ

Vatan gazetesinin haberine göre; Denizli şunları söyledi: "Bu iş artık yapılacak iş değil.. Türkiye’nin futbol ortamı ortada.. Beşiktaş camiası beni kabul etti ama sıkıntılarım da oldu. Bazı yönetcilerin benim tarzımdan rahatsız olduklarını da duydum. Kendi kendime bir değerlendirme yaptım. Zaten sizinle yaptığım anlaşma 8 aylık bir süreyi kapsıyordu. Bu sürede alınabilecek bütün kupaları da aldık, kendimi görevimi başarıyla tamamlamış olarak addediyorum.. Ama inanın çok yoruldum.. Son 4 aydır gözüme uyku girmedi, özel hayatım bile bozuldu. Bana anlayış göstermenizi bekliyorum.."

DEMİRÖREN İKNAYA ÇALIŞTI

Demirören duydukları karşısında dağıldı: "Aman hocam! 6 yıl sonra ilk defa şampiyonluk sevinci yaşadım.. Bana bunu çok görme.. En zor bölümü beraberce aştık. Bundan sonra Avrupa’da da başarılar kazanan bir takım yaratacağız.. Yani görevin henüz bitmedi.. Ayrılmayı aklından bile geçirme."
Başkan, "Parayla ilgili bir sorun mu var?" deyince Denizli, "Bu kararı alırken, para aklımın ucundan geçmedi.." karşılığını verdi. Bütün yöneticiler ve başkan 3 saat dil döktü, Denizli nuh deyip peygamber demedi.

SONUNDA DENİZLİ TATİLE ÇIKTI

Demirören 3 saatin sonunda "Hocam sen çok yoruldun.. Duygusal konuşuyorsun.. Seni bırakacağımızı düşünme.. Git dinlen, kafanı toparla.. Ondan sonra kaldığımız yerden devam edelim" dediği Denizli, dinlenmek üzere dün akşam Çeşme’ye gitti.. Tecrübeli hoca yaklaşık 1 hafta düşündükten sonra son kararını bildirecek.
ww.uydulife.tv

Bookmarks

Etiketler
sevinçler kursakta kaldı.. bırakıyor!

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)