..:: BİLGİ VADİSİ ::.. BİLGİ VADİSİ RSS   TWİTTER   BİLGİ VADİSİ FORUM FACE GRUBU  

Anasayfa Kimler Çevrimiçi Bugünkü Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   ..:: BİLGİ VADİSİ ::.. > SPOR BÖLÜMÜ > FUTBOL DÜNYASI > Fenerbahçe
Google

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Bunlar tatsız görüntüler
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
316

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Eski 13.12.11, 02:28   #1
kaptan-8

kaptan-8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcı Bilgileri

Üye Numarası: 9499
Nereden: Adana
Konular: 6809
Rep Bilgisi
Rep Gücü : 10
Rep Puanı : 570
Rep Seviyesi : kaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to allkaptan-8 is a name known to all
Aktivite
Level: 63 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 313 / 1568
Güç: 3139 / 61354
Tecrübe: 75%

İletişim
Standart Bunlar tatsız görüntüler

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Bursaspor deplasmanında aldıkları 2-0'lık galibiyetin ardından yayıncı kuruluş mikrofonlarına açıklama yaptı.

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Bursaspor deplasmanında aldıkları 2-0'lık galibiyetin ardından yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuştu.

İlk olarak Galatasaray karşısında aldıkları mağlubiyet hakkında konuşan Kocaman, "Özellikle 3-4 gün önce oynadığımız Galatasaray maçının izlerini silmek istiyorduk. Bu maçı çıkış maçı olarak görüyorduk" dedi

Maç hakkında da konuşan Kocaman, "Büyüme problemleri çeken, iki sezon öncesinin şampiyonu Bursaspor için çok önemli bir maçtı. Bizim açımızdan ise sezonun en verimli maçlarından biri oldu. 2. yarı başlarken kendimizi tazelememiz önemliydi. Çok hızlı atakların geliştirildiği ancak son vuruşların olmadığı bir oyun oynanıyordu. Biz de oyunu yavaşlatıp Bursa'nın sahasına yıktık. 70. dakikadan sonra da skoru koruma yoluna gittik" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'nin zor günlerden geçmesi ile ilgili sorulan soruyu cevaplayan deneyimli taktisyen, "Stresli günlerden geçtiğimiz doğru ancak bu konu hakkında konuşmayacağım. Birkaç gün sonra bu konu hakkında konuşacağım" ifadelerini kulllandı.

BASIN TOPLANTISI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, deplasmanda aldıkları Bursaspor galibiyetini değerlendirdi. Başarılı teknik adam şunları söyledi:
"Galatasaray maçının izlerini silmek açısından çok önemli bir maçtı. Ezeli rakiple fark olmadığını göstermek açısından bugün çok önemliydi. Karşımızdaki takım son 2 sezona damga vurmuş bir takımdı. Onlar da 9 haftada tek galibiyet almış olmanın, bizi de tabiri caizse topal görmenin şevkiyle bu maçı çok istiyorlardı. Bu böyle olmadı. İlk 15 dakikalık periyoda takımımız çok istekli başladı. Hızlı ataklar oldu. Top kayıpları oldu. Her iki takım da bunları değerlendirmek istedi. Topun hızını kontrol etme iradesini takımımız aldı. Sezonun en iyi oyunlarından birini oynadık. Arka arkaya pozisyonlar geldi. Çok güzel bir gol oldu. İkinci yarının 70-75'inci dakikalarından sonra daha öne çıktık. Maçın sonralında Stoch'un attığı gol güzel oyunun kreması gibi oldu. Zor bir dönemde yarışta güçlü bir şekilde tutunmak adına güzel bir galibiyet oldu."

"HERKESLE EŞİT MESAFEDEYİM"

Bir gazetecinin, "Size yakın bir köşe yazarının Alex ile ilgili bir yazısı var, nasıl değerlendiriyorsunuz?" yönündeki soruyu yanıtlayan Kocaman, "Benim yaşam biçimim, meslek biçimim herkesle eşit mesafede durmak. Ayrım yapmamaya çalışıyorum. Bana yakın değil yanlış biliyorsunuz. Alex ile ilgili düşüncelerini, benim sıkıntılı olan dönemde söylemlerim neyse bugün de aynı. Genel futbolculuk yapısı itibariyle zekasıyla dünyadaki en önemli futbolculardan biri olarak görüyorum. Bunu en sıkıntılı dönemde de söyledim bugün de söylüyorum. Mümkün olduğu kadar ondan azami şekilde faydalanacağız" dedi.

"BUNLAR TATSIZ GÖRÜNTÜLER"

Emre ve Baroni olayı ile ilgili yöneltilen soruyu cevaplayan başarılı teknik adam, "Tatsız görüntüler bunlar. Hoş görüntüler değil. Futbol zor bir oyun. Nabzın maksimumlara ulaştığı bir oyun. Sinirler gerilebiliyor. Kazanırken, kaybederken kişi zikzaklar çizebiliyor. Hepimizin kendini bir şekilde kontrol etmesi gerekiyor. Bununla ilgili bugün değil ama birkaç gün içinde daha farklı açıklamalarım olabilir" diye konuştu.

"BUGÜNKÜ KIRILMA BİZE UMUT VERDİ"

TFF tarafından şike soruşturmasında bulunan takımlarla ilgili kararın sezon sonunda verilmesinin takım üzerinde rahatlık sağlayıp sağlamadığı yönündeki soruyu cevaplayan Aykut Kocaman şu ifadeleri kullandı:

"Gerginliğin kaynağına bakmak lazım. Bazı şeyleri açık yüreklilikle söylüyorum bunlar da aleyhimde kullanılabiliyor. Zihinsel anlamda biraz yorgunluk vardı. Fenerbahçe takımının futbolcuları bu konuda ciddi sınav verdiler. Sezon sonuna bırakılmış olması bir rahatlık değil. Bu akşama doğru bu kabusta bir kırılma yaşandı. Bazı futbolcu antrenör arkadaşlarımız tahliye olmaya başladılar. Suçları olanlar cezalarını çekecek suçu olmayanlar da mesleklerini icra edecekler. Bugünkü kırılma bize umut verdi. Bu arkadaşlarımıza da geçmiş olsun diyorum, darısı diğerlerinin başına."

Sporx
ww.uydulife.tv

----------------------------------
Sungate Titan Full HD İptv

42.0°E-39.0°E-46.0°E-19.2°E-16.0°E-13.0°E-9.0°E7.0°E4.9°0.8°W

kaptan-8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)